O mnie

Nazywam się Magdalena Godlewska jestem psychologiem, terapeutą, mediatorem. Ukończyłam studia psychologiczne na specjalizacji psychologia kliniczna dziecka w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz liczne warsztaty i szkolenia dotyczące diagnozy i pomocy psychologicznej dziecku. Ukończyłam 4 letnie Studium Terapii Rodzin organizowane przez Stowarzyszenie OPTA w Warszawie oraz szkolenie z Mediacji Rodzinnej w Polskim Centrum Mediacji. Obecnie szkole się w Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej Dzieci i Młodzieży.

Zajmuję się kompleksową diagnozą dziecka z uwzględnieniem uwarunkowań rodzinnych mających udział w powstawaniu trudności. Szczególnie dużo swojej uwagi poświęcam ocenie rozwoju poznawczego, emocjonalnego oraz społecznego dziecka już od najmłodszych lat oraz tworzeniu zaleceń terapeutycznych dla rodziny i instytucji. Prowadzę terapię indywidualną dzieci. Zajmuje się konsultacjami wychowawczymi oraz prowadzeniem Warsztatów Umiejętności Wychowawczych.

Jako psycholog związany z ośrodkami prowadzącymi turnusy rehabilitacyjne, prowadzę terapie dzieci z wyzwaniami rozwojowymi oraz wsparcie dla rodzin w trudnej sytuacji, choroby lub niepełnosprawności dziecka. Prowadzę warsztaty i grupy wsparcia dla rodziców.

W pracy z rodziną bliskie jest mi podejście systemowe. Jako psycholog prowadzę konsultacje psychologiczne, terapie rodzinne, mediacje rodziny, terapie dziecka oraz warsztaty dla rodziców, dzieci i młodzieży. Swoja pracę poddaję stałej superwizji.